Orzechowy pad do rolowania domowej pasty

Orzechowy pad do rolowania domowej pasty

139,00 

Cena w ostatnich 30 dniach nie zmieniła się

Produkt na zamówienie.

Właściwości:

  • rozmiar (długość x szerokość x grubość): 22 cm x 12 cm x 2-2,3 cm
  • drewno: orzech włoski
  • koniec deski jest ścięty pod kątem 45 stopni
  • do deski dołączony jest wałeczek szczególnie przydatny w rolowaniu domowej pasty (długość wałeczka ok. 15 cm, średnica ok. 0,8-1 cm).

Sprawy techniczne:
Drewno impregnowane olejem naturalnym, bezpiecznym w kontakcie z żywnością i spełniającym normy PN-EN-71-3.
Powierzchnia zabezpieczona naturalnym i oczyszczonym woskiem pszczelim.

Produkt dostępny na zamówienie

Realizacja zamówienia: 5 dni roboczych

Klika słów o…

Pad do robienia domowych gnocchi lub makaronu cavatelli to świetna opcja dla osób, które szukają ekologicznej, trwałej i stylowej alternatywy dla tradycyjnych plastikowych lub metalowych przyrządów do makaronu.

Każdy nasz pad jest wykonany z litego drewna, które zapewnia wytrzymałość podczas wielokrotnego użytkowania. Naturalne usłojenie każdego kawałka drewna dodaje również element rustykalnego uroku, czyniąc go atrakcyjnym wizualnie dodatkiem kuchennym.

Wierzchnia strona deski posiada żłobienia ułatwiające rolowanie / wałkowanie, dzięki czemu ciasto zachowuje swój kształt i teksturę.

W komplecie znajdziesz wałeczek do wspomagający rolowanie ciasta – szczególnie podczas formowania domowych cavatelli 😊

 

Sprawy techniczne

Nasze deski są gotowe użytkowania, czyli powierzchnia drewna jest zaimpregnowana odpowiednim olejem do kontaktu z żywnością oraz pokryta warstwą olejowosku, który ma na celu dodatkowej ochronny przed wilgocią. Jednak należy pamiętać, że jest to ochrona okresowa i w zależności od intensywności użytkowania, należy powtarzać proces impregnacji – czyli tzw. domowe SPA dla deski 😊

Ważne jest, aby po każdym użyciu odpowiednio wyczyścić i wysuszyć pad, aby zapobiec zanieczyszczeniu. Przy odpowiedniej pielęgnacji i konserwacji drewniany pad może zapewnić lata niezawodnego użytkowania i pomóc w tworzeniu pysznych domowych makaronów gnocchi i cavatelli.

Wymiary 22 × 12 × 2-2,5 cm
Rodzaj drewna

Impregnacja

Olej mineralny (atest nr CAS: 8042-47-5)

pl_PLPolish